Trenerzy

Tomasz Gzela

Absolwent prawa i ekonomii, doświadczony trener oraz wykładowca akademicki, praktyk prezentowanej tematyki. Szkoli z zakresu AML, kontroli zarządcza, skarbowości oraz wdrażania procedur związanych z ochroną sygnalistów w związku z pojawianiem się nowych regulacji. Wdraża oraz audytuje procedury z tego zakresu. 


Praktykę w zakresie kontroli podatków, przeciwdziałania praniu pieniędzy zdobywał jako kierownik w wydziale kontroli podatków jednego z Urzędów Skarbowych. Podczas swojej kariery zawodowej pełnił funkcje rzecznika dyscyplinarnego stąd jego doświadczenie związane z praktycznymi aspektami czynności których zakres podobne jest do tych które wdrażane są aktualnie w firmach i są związane z implementacja unijnej dyrektywy zwianej z ochrona sygnalistów .

Dariusz Suchorowski

Zagadnieniami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych zajmuje się zawodowo od ponad 30 lat. Pracę rozpoczynał jako inspektor kontroli przeprowadzając kontrole płatników składek. Następnie kierował Wydziałem Kontroli Płatników Składek, zarządzając i nadzorując działania wszystkich inspektorów kontroli działających na terenie województwa świętokrzyskiego.

Od 2005 r. do 2020 r. pełnił w Oddziale ZUS w Kielcach funkcję zastępcy dyrektora d/s dochodów, nadzorując działania dotyczące rozliczania kont płatników składek, dochodzenie należności, ustalanie obowiązku ubezpieczeń społecznych oraz podstaw wymiaru składek, ustalanie właściwego ustawodawstwa. W tym czasie nadal współpracował z pionem kontroli płatników składek, układając pytania na egzamin kwalifikacyjny dla inspektorów kontroli ZUS. Od wielu lat był również członkiem komisji na egzaminie kwalifikacyjnym na stanowisko inspektora kontroli.

Michał Cielibała

doradca podatkowy, prawnik, nauczyciel, przedsiębiorca. Od 1991 roku współwłaściciel Biura Rachunkowego BIUREX s.c. Od 2014 roku Prezes Biura Rachunkowego Sp. z o.o. Założyciel Akademii Podatkowej TaxMania. W latach 2006-2014 Przewodniczący Świętokrzyskiego Oddziału Zarządu Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wykładowca, prekursor kształcenia dualnego w województwie świętokrzyskim. 

Społeczny ekspert w Stowarzyszeniu Podatników w Polsce, członek Rady Programowej “Forum Doradców Podatkowych”, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych, członek Rady Inicjatywnej Fundacji na Rzecz Wspierania Doradztwa Podatkowego, Członek Świętokrzyskiego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych. 

Adriana Głuchowska

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem, praktyk, niezależny konsultant, audytor kadrowy, wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego, w tym wdrażania systemu bezpieczeństwa informacji, kontroli zarządczej i prawa pracy.

Właściciel firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracowniczej pod kątem zgodności z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Przygotowuje propozycje kompleksowych rozwiązań zmierzające do poprawy funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

edumeo.pl - Lifepass sp. z o.o. Kielce ul. Warszawska 6, 25-306 Kielce, NIP: 9591950725 

Polityka Prywatności    Regulamin Zakupów      Reklamacje    Osoby zarządzające

Kontakt: szkolenia@edumeo.pl